Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ:

Tanımı:

1. JUICE PLANET ile ürünlerin incelenip satın alındığı web sitesini veya mobil uygulamalarını kullanan tüketici arasındaki koşulları belirleyen üyelik-kullanıcılık sözleşmesidir. JUICE PLANET herhangi bir zamanda bu koşul ve şartların herhangi birinde değişiklik yapma hakkına her zaman sahiptir. Bu değişikliklerin tümü söz konusu web sitesinde(juiceplanet.com)  kullanıcı sözleşmesi içinde yayınlanacak veya gelen JUICE PLANET paketiniz içerisinde size döküman olarak teslim edilecektir. Eğer bu değişiklikler yapıldıktan ve ilan edildikten sonra JUICE PLANET’den sipariş verirseniz, yapılan bu değişiklikleri bağlayıcı olarak kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitesi ve yayınların kullanımı:

1. Ziyaretçilerin veya herhangi birinin www.juiceplanet.com sitesinde ya da mobil uygulamalarındaki herhangi bir içeriğin (bilgilerin, tariflerin, metin ve grafiklerin, yazılımların, tümü veya bir kısmının) izinsiz kullanması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Sipariş vermek, foruma katılmak ya da iletişime geçmek bu ürünlerin kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olmak gibi durumlar hak talebi yaratmaz ve bu bilgi-belgelerin izinsiz kullanımını gerektirmez, bilgi ve belgelerin izinsiz kullanımı her şart ve koşulda yasaktır.

2. JUICE PLANET logosu ve ismi izinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz.

3. Web sitesine, sosyal medya hesaplarına ve mobil uygulamalarına ve de onların alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.

4. Herhangi bir yükümlülüğümüzde oluşan gecikme ve hataların kontrolün elimizde olmadığı veya servis aldığımız kurum/kişi tarafından bilinçli olarak yapılmadığı takdirde, bu gecikme ve hatalardan JUICE PLANET sorumlu tutulamaz.

Kanun ve yargılama seçimi:

1. Bu kapsam ve şartlardaki tüm maddeler Yasalara uygundur. Web sitesi ya da mobil sitelerinin kullanımı ve buralardan alışveriş ile ilgili taraflar arasında doğacak herhangi bir anlaşmazlıkta Izmir Mahkemeleri bağımsız yargılama ve karar verme hakkına sahiptir.

JUICE PLANET / İZMİR