KULLANICI SÖZLEŞMESİ:

Tanımı:

1. JUICE PLANET ile ürünlerin incelenip satın alındığı web sitesini veya mobil uygulamalarını kullan tüketici arasındaki koşulları belirleyen üyelik-kullanıcılık sözleşmesidir. JUICE PLANET herhangi bir zamanda bu koşul ve şartların herhangi birinde değişiklik yapma hakkına her zaman sahiptir. Bu değişikliklerin tümü söz konusu web sitesinde(juiceplanet.com) yayınlanacak veya JUICE PLANET paketiniz içerisinde size döküman olarak teslim edilecektir. Eğer bu değişiklikler yapıldıktan ve ilan edildikten sonra JUICE PLANET’den sipariş verirseniz, yapılan bu değişiklikleri bağlayıcı olarak kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitesi ve yayınların kullanımı:

1. Ziyaretçilerin veya herhangi birinin juiceplanet.com sitesinde ya da mobil uygulamalarında, JUICE PLANET markasının sitelerinde ; herhangi bir içeriğin (bilgilerin, tariflerin, metin ve grafiklerin, yazılımların, tümü veya bir kısmının) izinsiz kullanması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Sipariş vermek, foruma katılmak ya da iletişime geçmek bu ürünlerin kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olmak veya tavsiye etmek amacıyla, yazdırmak veya başka bir yere kopyalamak ve başka bir amaçla kullanmak için hiç bir yazılı izne gerek duymaksızın kullanmak, değiştirmek ve başka kaynaklara iletmek yasaktır.

2. JUICE PLANET aynı zamanda franchise de veren, şubeleri olan ve kendine ait bir sistemi, sloganı, amblemi, logosu olan, formülleri dahil tümünü tescilletmiş bir markadır. Onay ve izinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz.

3. Web sitesine, sosyal medya hesaplarına ve mobil uygulamalarına ve de onların alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.

4. Herhangi bir yükümlülüğümüzde oluşan gecikme ve hataların kontrolün elimizde olmadığı veya bilinçli olarak yapılmadığı takdirde, bu gecikme ve hatalardan JUICE PLANET sorumlu tutulamaz. Bu koşul ve şartlar, JUICE PLANET ve sizin aranızdaki anlaşmanın tümüdür ve daha önceki herhangi bir anlaşmayı geçersiz kabul eder.

Kanun ve yargılama seçimi:

1. Bu kapsam ve şartlardaki tüm maddeler Yasalara uygundur. Web sitesi ya da mobil sitelerinin kullanımı ve buralardan alışveriş ile ilgili taraflar arasında doğacak herhangi bir anlaşmazlıkta Izmir Mahkemeleri bağımsız yargılama ve karar verme hakkına sahiptir.

JUICE PLANET / İZMİR

Menü