Gizlilik Politikamız

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Müşterilerimizin, JUICE PLANET ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve de her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için, JUICE PLANET markası bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir. Ancak, söz konusu bilgiler, üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır, kiralanmamaktadır veya satılmamaktadır.

Tüketici ile iletişim kurmak için bu bilgiler gereklidir; Yenilik ve kampanyalarımızı size duyurabilmek için de iletişim bilgilerinizden faydalanırız. Eğer kampanyalarımızdan haberdar olmak istemiyorsanız bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Bu tür duyuruların altında, reklam bildirimi almak istemediğinizde, nasıl iptal edeceğiniz konusunda detaylı yönlendirme linkleri ve gerekli bilgilendirmeler tüketicilerimize iletilmektedir.

JUICE PLANET, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır.

JUICE PLANET uyelerini daha iyi tanımak ve sistemini geliştirmek için tüketicisine bir takım anketler ve sorular yöneltebilir. Tüketiciler kendi istekleri ile bu sorulara anketlere cevap verip yardımcı olabilir. Bilgilerin tümü tüketicilerin bilgisi ve izniyle alınır. Bu bilgiler asla başka kurum ve kişilerle paylaşılmaz.

• Tüketici ödemesini kredi kartı ile yapıyorsa, bu işlemi gerçekleştirmek için kredi kartının üstünde yazan isime, numarasına, son kullanma tarihine ve güvenlik – CSV numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde JUICE PLANET tarafından kaydedilmez. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler bir ara yüz üzerinden banka ve tüketicinin bilgisayarı arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu işlemde söz konusu olan bilgiler başka bir amaç için kullanılmaz.

• Ürün alımlarında alım faturası kesmek için ihtiyaç duyulan fatura adresi, T.C. kimlik numarası, vergi dairesi, vergi numarası, e-mail adresi, telefon v.s bilgiler bir sonraki alımlar için kaydedilir, ancak hiçbir koşulda hiç kimseyle veya bir kurumla paylaşılmaz. Bankaların onayladığı en güvenli sistemler tercih edilir.