ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Fit Tarım; müşterilerine daima en iyi ürünleri sunmayı hedefleyerek; tüm ürünlerinde hammaddeden tüketiciye kadar oluşacak gıda güvenliği ve kalite  risklerinin ortadan kaldırılması amacı ile ISO 9001, ISO 22000 ve FSSC 22000 Yönetim Sistemleri gerekliliklerine uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmeyi hedefler.

Değişen pazar ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda, çalışanlarıyla birlikte güvenilirliği ve verimliliği sürekli arttırmayı hedefleyen firmamız; müşterilerinin, çalışanlarının ve tedarikçilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak suretiyle tüketici haklarına saygı gösteren, yasal mevzuata uyan, teknolojik gelişmeleri takip ederek maksimum verimlilikte gıda güvenliğine insan sağlığına uygun üretim yapan bir firma olmayı temel ilkesi kabul etmiştir.

Kuruluşumuz da İş Sağlığı ve Güvenliği yasal gerekliliklerine uygun üretim faaliyetleri gerçekleştirilmekte olup; etkin takip sistemi ile çalışanlarımızın sağlığı güvence altına alınmaktadır.

Fit Tarım; üretim süreci boyunca taze doğal katkısız üretimini kaliteli ve hijyenik koşullarda yaparak müşterilerine sağlıklı ürünler sunar.

Fit Tarım AŞ.

Menü