Ne Dediler?

sercan ipekşen

Sercan İpekşen

Çiğli Kipa AVM

Benim şubem markanın ilk şubesi, bu nedenle çok değerli. Ancak benden önce işleten franchise çok ilgilenemediği için ben çok sıkıntılı bir halde devir aldım. Markaya ve lokasyona inandım ve işleri merkezin desteği ile kısa sürede toparladım. 2013 yılından beri hayatımı bu işten kazanıyorum. Marka sahipleri benim için asla iş insanları olmadı onlar benim ailem gibiler, ne zaman zorlansam bir derdim olsa yanımda oldular. İyi ki bu aile içindeyim iyi ki varlar.

cüneyt turna

Cüneyt Turna

Asmaçatı Balçova

2016’ da Juice Planet ailesine katıldım. Profesyonel sporcuyum. Aynı zamanda sporcu takviye besinleri satan bir marka ve işletmenin sahibiyim. Ürünlerimden bazılarını Juice Planet Sport Şubelerinde satmak için tanıştığım bu firmanın kısa sürede Franchisee oldum ve 2 yıldır işletmemi severek yönetiyorum. Ürünlerin hazır gelmesi büyük rahatlık. Sürekli ürün geliştirilmesi, en önemlisi bizlerin öneri ve tavsiyelerine önem verilip hızlı aksiyon alınıyor olması benim için çok önemli. İlerleyen süreçte bu marka ve çalışanları benim için sadece bir iş ortağı olmaktan çıkıp hayata aynı pencereden baktığım dostlarım oldular.

cengiz güneyli

Cengiz Güneyli

Buyaka AVM MacFit

Bu markayla tam 7 yıl İçerenköy Carrefour AVM’de Franchisee olarak işyeri çalıştırdım. İşyerim, belediye ve AVM arasındaki dava sürecinin ardından mahkeme kararıyla tüm emsal işyerlerinin kapatılmasıyla kapatıldı. Bu beklenmedik durumdan sonra çok zararım oldu ve yeniden iş yapma konusunda hevesim azaldı. Ancak 7 yıl birlikte çalıştığım markam bana bambaşka bir fırsat sundu. Şimdi yepyeni bir lokasyonda yeni bir iş modeliyle Franchise işletmeci olarak çalışmaya devam ediyor, yine bu marka ve ürünlerinden ailemi geçindirmeye çalışıyorum. Burada olduğum için gerçekten çok mutlu ve memnunum.

Franchise

Menü